پانوراما شرکت

图片1(001).jpg

AOKELIYA بهداشتی افزار شرکت با مسئولیت محدود در Pinghu فناوری مرکز بهداشتی افزار، چین، که در جنوب Hang Zhou خلیج، شرق شهر شانگهای واقع شده است. این یک شرکت فن آوری مدرن است. از آنجا که تاسیس شد، این شرکت همکاری تکنولوژی و هنر و متخصص در تولید و فروش محصولات سری AOKELIYA مانند اتاق دوش، محوطه دوش، حمام ماساژ، وان حمام کلاسیک و غیره. این محصولات به سراسر جهان عرضه می شود.


کیفیت محصولات ریشه شرکت است، برتری تنها استاندارد ما است. و اصل شرکت به دنبال کیفیت و فن آوری است. برای اطمینان از کیفیت، این شرکت مدیریت سیستم مدیریت کیفیت کامل و کامل را مدیریت می کند و این شرکت دارای گواهینامه های ISO9001، 14000 و CE می باشد. این شرکت همیشه با استفاده از محصولاتی که طراحی محبوب و ظاهر لوکس دارند مناسب بازارها است. و همیشه محصولات خوب و خدمات پس از فروش را برای مشتریان خارج از کشور عرضه می کند. شرکت ما دارای 15000 متر مربع زمین، و کارگاه ما 18000 متر مربع است.


AOKELIYA Sanitary Ware Co. LTD همیشه از اصل زیر پیروی می کند: کیفیت خوب، خدمات خوب و نوآوری های تکنولوژیکی. یا سازمانی همچنان به گسترش و بهبود طیف محصولات و ویژگی های خود می پردازد تا مشتریان بیشتری را انتخاب و رضایت بخش خود بداند.


افتخار ما


فلسفه شرکت
ماموریت AOKELAI: به طور مداوم، به دنبال تعالی.
ایمان AOKELAI: ایجاد سود، جامعه را بازپرداخت کنید.