محفظه های بزرگ گوشه ای دوش

- Mar 15, 2019-

با شیوع افزایش دوش، حوضه های دوشا شروع به جای دادن حمام معمول تر می کنند با چندین فرد که سهولت حمام را ترجیح می دهند. آنها تأثیر بسیار زیادی بر روی ظاهر حمام دارند و ما انتخاب حمام های معاصر با حیاط های دوش زیبا را به شما ارائه می دهیم تا به شما برخی از ایده ها را بدانید که چگونه می توانید یک نگاه مدرن به حمام خود اضافه کنید. برای ظاهر مدرن، یک محوطه دوشاخه D شکل ممکن است یک انتخاب عالی باشد. حوضچه های بزرگ دوش ماجراجویی را در سینی های دوش مجهز می کنند تا اطمینان حاصل کنید که شما هرچه نیاز دارید.


1200-x-800-3-sided-sliding-glass-aluminum46261193769

در بسیاری از موارد، دوش ها با حمام در همان فضای جابجا می شوند که در آن جریان آب و یک گلدان پلاستیکی شیک دوست داشتنی می تواند به نفع کسانی باشد که تلاش می کنند بپزند اگر آنها مچ پا را از بین ببرند کشش بیشتر برای جلوگیری از حوادث.


اگر شما به دنبال دوش دادن به حمام خود هستید، تصمیم گیری در مورد پانل دوش یک مکان فوق العاده برای شروع است. علاوه بر این، اگر دوش کوچک خود را از شیشه مات شده جذاب ساخته شده است، آن را عالی خواهد یک حمام کوچک تزئین. اگر طرفدار غواصی بی نظیر و غرفه های دوش معروف هستید، سینی امکان پذیر نخواهد بود. همانطور که پیشتر گفته شد، دوش یک تکه مناسب برای فضاهای کوچکتر است، اما در میان بزرگترین مزایای این است که چقدر مقرون به صرفه هستند. دوش راه رفتن هم امن تر و راحت تر است. دوش های دوشاخه ای نیز در هنگام طراحی طراحی می شوند. حتی حمام ایده آل بدون محیط اطراف آن ناقص است، بنابراین بسیار مهم است که شما در جای خود قرار دهید.


محوطه را می توان در بسیاری از اشکال و اندازه یافت، که بدان معنی است که شما می توانید یکی از آن قابل قبول برای هر دو حمام و طعم خصوصی خود را انتخاب کنید. در عوض، محوطه راه رفتن به نظر می رسد بدون سر و صدا و معاصر. محوطه های چهارگانه در گستره ای از اندازه ها قرار می گیرند، بنابراین در صورتی که شما دارای یک حمام عظیم هستید، می توانید از منحنی ظریف محدوده محوطه ای استفاده کنید تا در هنگام طراحی حمام ایده آل شما تاثیر خوبی داشته باشد. آنها همچنین به اندازه های بزرگتر می آیند، بنابراین اگر شما فقط می خواهید یک منحنی ظریف را به یک گوشه از حمام خود اضافه کنید، لازم نیست که از فضای حمام از دست برود. در عوض شما می توانید محوطه کاملا دوشاخه ای را که به فرم و اندازه فضا بستگی دارد، به عنوان یک محوطه مربعی یا منحنی مشاهده کنید.


محوطه دوش گوشه


کف باید قبل از نصب مجدد کابین دوش آماده شود. اتاق های بخار Insignia دارای یک فضای ماساژ جت می باشد و بخار را آزاد می کند که برای پوست شما فوق العاده است و دارای مزایای زیادی برای سلامتی است. حمام در میان یکی از فضاهای ضروری ترین خانه شماست که امکان ایجاد خاطرات بسیار منحصر به فرد دارد. حتی بهترین دوش بدون محیط مناسب خود ناقص است، بنابراین بسیار مهم است که شما با قرار دادن دوشش مناسب خود را پیدا کنید. همانطور که ساده تر و سریعتر نصب می شود، شما یک حمام بهتر برای یک مبتدی برای بازسازی DIY دریافت خواهید کرد. این که آیا شما نیاز به یک دوش کوره برای جا شدن در یک حمام کوچک یا یک واحد دوش که ممکن است با یک خانواده خانوادگی مشغول برخورد شود، نگاه کنید به کابین دوش ما و محوطه برای یافتن سبک ایده آل، نگاه و اندازه برای خانه خود.


1200-x-800-3-sided-sliding-glass-aluminum35245749026

کیت دوش شامل همه شما برای دوش نیاز دارید. این نیز می تواند یک گزینه عالی برای حمام های کوچکتر باشد. کیت ها به اندازه کافی ساده هستند که بتوانند افراد معمولی بتوانند آن را انجام دهند. کیت های دوش می توانند استفاده موثر از اتاق در حمام خود را.


پانل متوسط در اغلب موارد درب است. بسیاری از پانل ها حتی نیازی به کمک متخصص ندارند، به طوری که به طور موفقیت آمیزی جزئیات را به کار گیرند، علاقه مندان به این موضوع احتمالا قدردانی خواهند کرد. پانل های دوش یک راه حل عالی برای افراد سالمند هستند که در هنگام ایمن بودن نیاز به حفظ خودشان دارند. برخی از پانل ها شامل نمایشگرهای صفحه ای می شوند که به شما نشان می دهد دقیقا چقدر آب لازم نیست. در صورتی که بخشی از دوش شیشه با درب روی آن باید از 36 بزرگتر باشد، پس باید یک پانل شیشه ای دیگر برای ایجاد تفاوت ایجاد کنید. پانل بازگشت شیشه ای 90 درجه در واقع فقط یک دیوار شیشه ای است.


درب های دوش با قاب های آلومینیومی تولید می شوند و در ارتفاع های مختلف ارائه می شوند. درهای قاب چوبی تا حدودی نسبت به انواع درب های دیگر مناسب تر است و سبک های زیادی وجود دارد. نصب یک درب شیشه ای جدید می تواند به افزایش ارزش مجدد خانه شما کمک کند. شما احساس نمی کنید که می تواند بسیاری از موارد مهم شما می توانید با شیشه ای انجام دهید، اما یکی دیگر از روند حاضر در بازار است به ارائه پایان منحصر به فرد. نوع شیشه ای که انتخاب می کنید بر هزینه تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، مطمئن شوید که شیشه به استانداردهای اروپایی است. به طور معمول، شیشه ضخیم تر، جیب شما باید بیشتر باشد.


محوطه دوش گوشه بسیار شبیه محوطه مربع است. محوطه دوش گوشه یک وسیله عالی است که با استفاده از اتاق محدود در حمام شما. در صورتی که شما برخی از تجربه های ساختمان و لوله کشی داشته باشید، محوطه دوش گوشه ای به سختی قرار ندارد.

زایمان محفظه های دوشۀ گوشه ای


انتخاب گسترده ای از حوزه های دوش و کابین ها شما را به راحتی بی نظیر و فراوانی از گزینه های طراحی از تعدادی از مارک های پیشرو در جهان ارائه می دهد به شما ارائه بالاترین کیفیت و سبک از تولید کنندگان محترم و معتبر. قبل از خرید محوطه دوش، درب را محاسبه کنید. ممکن است یک نوار هدر استفاده شود در صورتی که محوطه دوش زاویه نئو مخصوصا بزرگ باشد.


ابعاد سایز گوشه


دوش راه رفتن باید به صورت سفارشی برای حمام خود طراحی شده و احتمالا کار سختی برای راه اندازی انجام می شود. اگر بخواهید با حمام دوش خود به جلو بروید، در اینجا چند ایده وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید. اگر به دوش بیشتر نیاز دارید تقریبا به دلایل مختلف، مطمئن شوید که دیواره های دوشری که از گوشه می آیند حداقل 42 اینچ است.

luxury-glass-cleaner-shower-room-cabin-corner02379582917


هنگام انتخاب یک حمام، و به نوبه خود لوازم جانبی دوش، فکر کنید که فضای شما در دسترس است و اینکه چگونه حمام خود را برای کار می خواهید. حتی زمانی که شما یک حمام بزرگ دارید، فضای بیشتری برای اتاق به نظر می رسد فضای آزاد یا ممکن است برای شما مناسب یک حمام یا حمام بزرگتر باشد. به طور طبیعی، برنامه ریزی یک حمام یونیکس ممکن است سازمانی پیچیده باشد. در طبقه های حمام، ارتفاع های مختلف را امتحان کنید تا بتوانید مناسب ترین ارتفاع را برای خود داشته باشید. حمام کارشناسی ارشد احتمالا بیشتر از انواع حمام است.


مناسب طراحی شده، یک دوش مملو از مملو از درب نیست. دوش کوره نئو زاویه ممکن است بهترین شرط بندی شما باشد. این که آیا شما نیاز به یک دوش کوره برای جا در حمام کوچک یا یک واحد دوش دارید که ممکن است یک خانواده خانوادگی مشغول به کار داشته باشد، نگاهی به کابین دوش و محوطه خود داشته باشید تا سبک، اندازه و ظاهر مورد نظر برای خانه خود را بیابید. ابعاد ساییدگی گوشه حمام را می توان در بسیاری از اشکال و اندازه های مختلف پیدا کرد.


بهترین روش برای به حداکثر رساندن فضای حمام در حمام کوچک، استفاده از دوش کاشی کاری است که ممکن است به فضای موجود سفارشی شود. اگر شما اتاق را به راحتی با یک توالت سطح بالا نبرید، هنوز هم ممکن است یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل قانع کننده با یک توالت سطح پایین با سبک پرنعمت انجام شود. فضای بسیار واضح روی سینک باید حداقل 30 اینچ و 48 اینچ عمق را اندازه گیری کند.


در حالی که هر توالت طراحی شده برای تهیه دقیق همان شغل طراحی شده است، شما ممکن است تعجب کنید که یاد بگیرید که کمتر از سه دسته منحصر به فرد برای انتخاب وجود ندارد. توالت های دو تکه دارای مخزن و کاسه ای هستند که در هنگام نصب نصب می شوند. احتمالا اشاره ای به توالت بسیار ارزان قیمت دارد که ممکن است در مورد طراحی یا قابلیت آن چیزی نادر باشد. توالت فشرده راه حل است! مناسب ترین توالت می تواند به طور چشمگیری تجربه حمام را افزایش دهد و ما در اینجا برای کمک به حرکت همه چیز از موارد مختلفی که باید قبل از انتخاب نهایی خود به آن توجه داشته باشید. با انتخابهای مختلف، پیکربندیها و سبکهایی که انتخاب میکنید، باید اطمینان حاصل کنید که انتخاب مناسب توالت مناسب با تمام نیازهای شما است.